تخفیف ویژه

تخفیف ویژه:

شاتینگ هاست جهت رفاه کاربران تخفیفات هفتگی  را انجام میدهد که به صورت قرعه کشی به نفرات اول تا سوم جوایزی تعلق خواهد گرفت شما نیز میتوانید در این قرعه کشی شرکت نمایید جهت شرکت در این قرعه کشی کافیست نام و نام خانوادگی خود , ایمیل خود , شماره تماس خود را وارد نمایید ((این اطلاعات کاملا نزد ما محفوظ خواهد بود )) توجه نماید که کد تخفیف به ایمیل شما ارسال خواهد شد پس در وارد نمودن آن دقت لازم را داشته باشید .این کد تخفیف فقط 1 هفته محلت استفاده دارد و جهت تمدید سرویس ها و یا خرید جدید قابل استفاده است و بر روی تمامی سرویس ها اعمال خواهد شد.

قوانین شرکت در این قرعه کشی :

1 هرگونه تقلب و یا استفاده از چند ایمیل جهت شانس بیشتر شرعا حرام بوده و وبسایت شاتینگ هاست هیچگونه رضایتی در این باره ندارد و حق دیگر کاربران زایه خواهد شد .

2-در صورت برنده نشدن میتوانید در قرعه کشی بعدی شرکت نمایید اما افراد برنده باید برای شرکت در قرعه کشی بعدی یک هفته صبر نمایند سپس جهت شرکت دوباره اقدام نمایند در صورت مشاهده شرکت افراد برنده در قرعه کشی در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد و در قرعه کشی بعد هم شرکت داده نمیشوند.

3-دریافت جوایز ممکن است یک یا دو روز حداکثر به طول بیانجامد پس در دریافت جوایز صبور باشید و از تماس با مدیران وبسایت تا قبل از این مدت جدا خودداری فرمایید.

4-اطلاعات افراد شرکت کننده در قرعه کشی نزد وبسایت شاتینگ هاست محفوظ بوده و نگران این اطلاعات نباشید ازاین اطلاعات فقط در جهت اطلاع رسانی و ارسال جایزه ها استفاده خواهد شد .

5-قرعه کشی در روز های پنجشنبه هر هفته در ساعت 6 بعد از ظهر انجام میشود و نهایتا تا 8 شب نتایج افراد برنده در همین صفحه اعلام خواهد شد .

6-هدف از این قرعه کشی فقط رفاه کاربران و اعتماد بیشتر آنان به ماست و هیچگونه سود اضافه ای از شما بابت این قرعه کشی گرفته نخواهد شد و قابل ذکر است وبسایت هایی را که این قرعه کشی را انجام دهند مشاهده نکردیم .

7-خواندن قوانین کاملا الزامی بوده و هیچ توجیهی برای نخواندن آن قابل قبول نیست در صورت مقایرت نداشتن خواسته های شما با قوانین نوشته شده جریمه هایی را در نظر خواهیم گرفت که شامل ندادن جایزه , شرکت ندادن شما در قرعه کشی بعدی , حذف سرویس میزبانی شما ((در صورت اهانت به اعضای وبسایت و … )) و… خواهد بود

8-شما در فرم ثبت نام قوانین را تائید میکنید و در صورتی که بعدا منکر تائید شوید وبسایت ما هیچگونه مسئولیتی را قبول نمیکند

با تشکر

جوایز این قرعه کشی :

نفر اول :کد تخفیف 90%

نفر دوم :کد تخفیف 30%

نفر سوم :کد تخفیف 10%

فرم ثبت نام :

فرم ثبت نام

 

Verification

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وبسایت شاتینگ هاست بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد